Dlaczego Kronospan?

1

Najlepsza praca w regionie

Chcesz znaleźć stabilne zatrudnienie w dużej firmie? Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i szereg pozapłacowych bonusów dla naszych pracowników. Po co szukać dalej – już dziś dołącz do naszego zespołu!

2

Przede wszystkim rozwój

W Kronospan dbamy o naszych pracowników. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, a także szerokie możliwości rozwoju na terenie kraju i za granicą. Dołączając do naszego zespołu , zostaniesz objęty systemem bonusowym bez względu na zajmowane stanowisko. Chcemy, abyś się rozwijał i odczuwał satysfakcję z wykonywanych zadań.

3

Lider branży

Jesteśmy firmą działającą w ponad 40 krajach na całym świecie. Zatrudniamy 14 000 pracowników. Z Polską jesteśmy związani od 1989 r. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak: Superbrands 2018, Diamenty Forbesa 2017, Pracodawca Jutra 2016.

4

Żyj aktywnie!

Jesteśmy ambasadorami aktywności, które pozwalają rozwijać Twoje pasje. Chcemy, abyś po pracy dbał o kondycję fizyczną, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie unikalną ofertę pakietów sportowych.

5

Bezpieczeństwo i rodzina

Twoje zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze. Proponujemy atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego na życie nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojej rodziny. Na Twoich najbliższych czekają także wyprawki szkolne, upominki mikołajkowe i ciekawe wydarzenia integracyjne.