HR Manager

Główne zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem działu personalnego;
  • Koordynowanie zadań w zakresie ewidencjonowania czasu pracy, naliczania i rozliczanie wynagrodzeń, przygotowywania umów, aneksów, świadectw pracy, prowadzenia akt osobowych;
  • Nadzorowanie sprawnej realizacji procesów rekrutacyjnych (blue & white collars);
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze HRu;
  • Predyspozycji managerskich;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dobrej znajomości języka rosyjskiego;
  • Gotowości do świadczenia pracy na Białorusi.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju zawodowego w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku pracy;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Mieszkanie służbowe na terenie zakładu i pomoc w procesie relokacji.

Lokalizacja