Specjalista ds. zakupów recyklingu

  • Pełny etat
  • Mielec
  • Data: 2 miesiące temu

Główne obowiązki
• Realizacja planów zakupowych na podległym terenie (obszar ok. 180 km. na zachód od Dobroszyc)
• Prowadzenie negocjacji handlowych ze stałymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych;
• Zakup surowca drzewnego (drewno z recyklingu, odpady tartaczne)
• Organizacja transportu oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówienia;
• Optymalizacja kosztów zakupów i transportu surowca.

Oczekujemy

• Gotowości do częstych wyjazdów służbowych;
• Wykształcenia min. średniego;
• Prawa jazdy kat. B;
• Doświadczenia handlowego lub / i znajomości branży drzewnej.

Oferujemy
• Pracę w międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w swojej branży (jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie);
• Kilkutygodniowy cykl w pełni płatnych szkoleń wstępnych;
• Umowę o pracę na okres 33 miesięcy bez okresu próbnego (kolejna umowa na czas nieokreślony);
• Krótki proces rekrutacji (rozmowę telefoniczną zamiast spotkania na pierwszym etapie).

Lokalizacja