Ustawiacz

  • Pełny etat
  • Szczecin
  • Data: 2 miesiące temu

Główne obowiązki

– codzienne dokonywanie „z gruntu” numerycznego spisu wszystkich wagonów znajdujących się na bocznicach,
– czynne uczestniczenie w czynnościach zdawczo – odbiorczych podczas dokonywanych przez kolej planowych i dodatkowych obsług bocznic
– wypełnianie i dostarczanie na kolej druków zamówień na wagony,
– sporządzanie nalepek kierunkowych na wagony wychodzących z bocznic oraz zakładanie je na wagony,
– opracowywanie „Zawiadomienia o wagonach gotowych do zabrania” z bocznic oraz dostarczanie ich w ustalonych terminach na kolej,
– kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji bocznicowej

Oczekujemy

– doświadczenia w pracy na stanowisku ustawiacz
– mile widziane uprawnienia rewident taboru/spedytor

Oferujemy

– stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
– nagrody i dodatki do wynagrodzenia,
– interesującą pracę na rozwojowym stanowisku w jednym z naszych największych i jednym z najbardziej prestiżowych zakładów na świecie,
– szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy.

Lokalizacja